Glamuurne vallaliste mõrvamüsteerium

40+

12.10.2019

AASTA ON 1923...

Sel korral kogunetakse Laitse Lossi mille Woldemar von Üxküll on 1892a. ehitanud ja kuhu ta nüüd järjekordselt Brasiiliast naasnud on. Pidulikus õhtusöögilauas on naistemehi ja sullereid, pühamehi ja härrasmehi, seltskonnadaame ja lõbunaisi. Aga kõik ei ole nii nagu välja paistab...

Kirgedest, hingevalust ja kahtlastest kujudest tulvil oktoobrikuu ööl toimub nii mõndagi. Saa osa ühest saladuslikust ja lummavast õhtust, mis on täis kurioossumeid. Kui oled kord valinud tee siia ning leiad mängu jooksul endale kaaslase võib Su õhtu päädida romantika kütkes. Printsid alustavad õhtut üksikutes tubades, kui naisterahvad jagavad buduaari kaheses toas. Iga osaleja panusest sõltub, milliseks kujuneb õhtu. Siinkohal on Sul võimalus demonstreerida endas peituvat sarmi, et leida kaaslane, kelle kaissu pugeda külmade sügisööde tulekul ning tuua enda ellu kirge ja uusi alguseid.

Tegemist on kaasakiskuva seltskonnamänguga, mis viib Sind maailma, mida argielu ei paku. Neljakäiguline õhtusöök ja rollimäng toimuvad üheaegselt ning seltskond on rollides kogu õhtu. Mängu viivad läbi kogenud ja leidlikud mängujuhid.

PS! Seekordne mõrvamüsteeriumi mäng on mõeldud vanusele 40+

Käesolevaks hetkeks kogunenud kahtlusaluseid:

NAISTERAHVAID - 10
Vabu kohti - 0

MEESTERAHVAID - 3
Vabu kohti - 7

PAKETT SISALDAB


  • Mõrvamüsteerium seltskonnamäng
  • Majutus lossis koos hommikusöögiga **
  • Neljakäiguline õhtusöök, pudel veini per külaline, tervistusnaps


INFO


  • Hind: 100-150€ / inimesele **
  • E-mail: mysteerium@laitseloss.ee
  • Tel: +372 56 620 742
 

** Härrasmehed ööbivad lossis üksikutes tubades - hind 150€, daamid jagavad kohta twin tubades - hind 100€ (kus ja kelle embuses aga tegelikult öö veedetakse, selgub juba õhtu kulgedes). Soovi korral on võimalus seda võluvat kogemust pikendada, tellides hommikusöök otse tuppa (lisatasu 10€, küsida hommikul koha peal). Tellides korraga rohkem kui ühe pileti, on pileti hind 30€ odavam osaleja kohta.