Seminarid


Unustamatu seminarielamus ajaloolises Laitse Lossis vaid kiviviske kaugusel Tallinna südalinnast. Hõrgud road ning erilised vabaaja veetmise võimalused ootavad Sind. Võta kaasa oma kolleegid, koostööpartnerid või kliendid. Tervitame Sind naeratuse ja alati südamliku teenindusega.

Laitse Loss pakub konverentside ja seminaride korraldamiseks erineva meeleoluga ruume, neist suurim mahutab teatristiilis 150 kohta, U-stiilis kuni 50 kohta, klassitoa stiilis kuni 70 kohta. Meie ruumid sobivad nii suurema konverentsi, erinevate osalejate arvuga seminari, nõupidamise, töökoosoleku, esitluse korraldamiseks, samuti väiksema vastuvõtu või piduliku ürituse läbiviimiseks. Erinevad võimalused ja meie väike sõbralik ning professionaalne kollektiiv aitab Teie üritusel meie majas igati õnnestuda. Oleme valmis koostama sobiliku paketi, et Teil jääks aega tegeleda ürituse sisulise poolega ja suhtlemiseks kaaslastega kohapeal.

Mõnusa lõõgastusena peale seminaripäeva või vahepalana pakume kohapeal järgnevaid teenuseid:

· Mõrvamüsteeriumi seltskonnamängud
· Saunade kasutamise võimalus
· Massööri teenused

Lisateenused koostööpartneritelt:

· Aktiviteedid Laitse Rallypargis
· Modelleerimine Tauno Kangro eestvedamisel
· Ratsutamine
· Hooajal võimalus veeta aega Niitvälja golfirajal

 

Mõrvamüsteerium ettevõtetele

Kui soovite enda ettevõttes hoopis teistmoodi meeskonnakoolitust korraldada, saab Mõrvamüsteeriumil kindlasti kolleege värske nurga alt näha. Tegemist on kaasakiskuva seltskonnamänguga, mis viib maailma, mida argielu ei paku. Üheskoos harutatakse lahti mõistatused, mis viivad ühe koletu roimani. Õhtusöök ja rollimäng toimuvad üheaegselt ning iga osaleja panusest sõltub, milliseks kujuneb õhtu.

Vaata lähemalt

Salong

I korrus, kuni 64 kohta
 

Salong asub lossi I korrusel, suurusega 56m² (7,5x7,5). Ruumis saab seada u-laua 24-le inimesele, diplomaadistiilis kuni 32-le, klassiruumina 40-le ja teatristiilis mahub ruumi kuni 64 inimest. Akendel valguse eest kaitsvad kardinad.


Vaata plaani

 

Suur saal

Soklikorrus, kuni 150 kohta
 

Suur saal asub lossi sisehoovis, suurusega 110m2 (5,5x20,1). Mahutab teatristiilis kuni 150 inimest, pidulike bankettide ümarlaudade taha kuni 100 inimest.


Vaata plaani

 


Info & broneerimine

Soovitud kuupäeva saate valida kas ostukorvis või peale ostu meiega ühendust võttes:

E-mail: info@laitseloss.ee
Telefon: +372 58 356 509

Checkin algab kell 16:00
Õhtusöögi algusaja saate ise valida
Hiline checkout järgmisel päeval kell 13:00

SOETA ROMANTIKAPAKETT SIIT