Seminarid

Unustamatu seminarielamus ajaloolises Laitse Lossis vaid kiviviske kaugusel Tallinna südalinnast. Hõrgud road ning erilised vabaaja veetmise võimalused ootavad Sind. Võta kaasa oma kolleegid, koostööpartnerid või kliendid. Tervitame Sind naeratuse ja alati südamliku teenindusega.

Laitse Loss pakub konverentside ja seminaride korraldamiseks erineva meeleoluga ruume, neist suurim mahutab teatristiilis 150 kohta, U-stiilis kuni 50 kohta, klassitoa stiilis kuni 70 kohta. Meie ruumid sobivad nii suurema konverentsi, erinevate osalejate arvuga seminari, nõupidamise, töökoosoleku, esitluse korraldamiseks, samuti väiksema vastuvõtu või piduliku ürituse läbiviimiseks. Erinevad võimalused ja meie väike sõbralik ning professionaalne kollektiiv aitab Teie üritusel meie majas igati õnnestuda. Oleme valmis koostama sobiliku paketi, et Teil jääks aega tegeleda ürituse sisulise poolega ja suhtlemiseks kaaslastega kohapeal.

 

Mõnusa lõõgastusena peale seminaripäeva või vahepalana pakume mitmeid lisateenuseid koostööpartneritelt:

 

Mõrvamüsteeriumi seltskonnamängud
Saunade kasutamise võimalus
Massööri teenused
Aktiviteedid Laitse Rallypargis
Modelleerimine Tauno Kangro eestvedamisel
Ratsutamine
Seiklusmängud maastikul
Hooajal võimalus veeta aega Niitvälja golfirajal
Teatri või kontserdi külastamise võimalus hooajal

 

Seminaril osalejatel on võimalik kasutada lossi erinevaid ruume mahutavusega 20, 30, 45 inimest ja ruumi grupitöödeks. Seminari ruumis on ekraan, pabertahvel, markerid, DATA, CD ja DVD mängija, lossis levib kõikjal kiire tasuta Wifi.

Seminariruumide plaanid leiad SIIT.


Info & broneerimine

E-mail: info@laitseloss.ee
Telefon: +372 55 515 032