Pulmad Laitse Lossis

Muinasjutuline Laitse Loss paikneb Tallinna südalinnast vaid 35 minutilise autosõidu kaugusel, ümbritsetud linnulaulust ja romantikast.
Lossi saalide küünaldesäras ja kaminaleegi hubases soojuses ootame Teid avasüli oma hõrkude roogade ja meeldiva teenindusega.

Peoruumid

Sõltuvalt seltskonna suurusest ning personaalsetest soovidest, on lossis võimalik pidude korraldamiseks valida erinevate saalide vahel.

Kuldne Söögisaal - Õdusa atmosfääriga Kuldne söögisaal asub lossi esimesel korrusel ning mahutab ühe pika laua taha pidusööki nautima kuni 40 inimest. Saalil on ka suur rõdu, kus võib teie tähtsa päeva ajal imetleda taevasse lastavat ilutulestikku või hommikutundidel nautida tõusva päikese saatel kuuma kohvi. Kuldsest saalist pääseb otse ka klaveri ja ehtsa parketiga salongi, kuhu mahuvad nii jalakeerutajad kui ka bänd.

Sisehoovi saal - itaaliapärase täiesti privaatse sisehooviga suur saal mahutab kuni 100 külalist. Sisehoov on ideaalne koht, kus serveerida tervitusjooke, võtta vastu saabuvaid külalisi ning hiljem nautida ansambli saatel tantsu vihtuda.

Lossipark - Lossipargis ja tagahoovis oleme korraldanud nii 20 külalisega intiimseid tseremooniaid kui ka väga suuri pulmi, millest suurimal osales pea 200 külalist.


Külalistetoad, saun ja stuudioköökLossi I korrusel, Kuldse saali kõrval, asub avar stuudioköök. Stuudiokööki serveerime tihti ürituste ajal rootsi lauana hilisõhtuseid suupisteid ja pulmapeole järgneval hommikul on seal mõnus nautida hommikusööki.

Soklikorrusel asub välisuksega tagahoovi avanev saunaruum, mis oma puuküttega leiliruumi, mullivanni ja puhkeruumiga pakub lõõgastavat atmosfääri kuni 14 inimesele. Õlu on seal külm, leil kuum ja kasevihad vihased.


Tseremoonia

Lossipargis asub Laitse Lossi Valge kabel – esimene sõjajärgsel ajal ehitatud erakätes avalikkusele avatud kabel, mis oma tagasihoidliku sisustuse ja imelise akustikaga sobib lisaks laulatuste ja ilmalike abielutseremooniate korraldamisele, ka suurepäraseks kontserdipaigaks, mahutades kuni 60 inimest.


Lossi köök ja söök

Laitse Lossis oleme pidusööke oma kokkadega korraldanud juba veerandsajandit. Pidude korraldamiseks on meil pakkuda välja menüüd vastavalt iga seltskonna soovidele. Samuti on meil pikaaegsed koostööpartnerid pulmaisadest ja lilleseadjatest artistide ja kondiiter-pagariteni.


 

Ühepäevane pulm

Terve lossi privaatne kasutus
kell 13:00-12:00 (23h)

Majutus Laitse Lossi omanäolistes hotellitubades.

Privaatne sisehoov ja peosaal kuni 100-le külalisele.

Pulmapeo kestvusel piiranguid pole -
nautige kasvõi päiksetõusuni.

Hind: 5200€ 5200€
Hind kehtib kuni
30.12.2024 (toimumisaeg).

Hind: 5900€
01.01.2025-30.12.2025
(toimumisaeg)


Terve nädalavahetuse pulm

Terve lossi privaatne kasutus
reedest 14:00 pühapäevani 16:00

Majutus Laitse Lossi omanäolistes hotellitubades.

Privaatne sisehoov ja peosaal kuni 100-le külalisele.

Pulmapeo kestvusel piiranguid pole -
nautige kasvõi päiksetõusuni.

Hind: 8500€
Hind kehtib kuni
30.12.2024 (toimumisaeg).

Hind: 9400€
01.01.2025-30.12.2025
(toimumisaeg)

Kuupäeva kinnitab broneerimistasu 50%.Kontakt

Personaalse pakkumise saamiseks võta meiega ühendust ja korraldame üheskoos Teie unistuste pulma.

Kristiina Muldia, üritused
Telefon: +372 53479717
kristiina@laitseloss.ee