09.JUUNI 2024 / KÖÖMES / 20:00

Warmup: JACK MOY / 18:00

Hind: 20.00€-35.00€ / pilet
9.juunil anname suvehooajale avapaugu ja mis saakski olla mõnusam viis selleks kui suveõhtul, Laitse lossi hoovis munakivil, mättal või kallima põlve otsas nautida ütlemata mõnusat muusikat?

KÖÖMES on Eesti muusikaarmastajate tähelepanu püüdnud juba üle viieteist aasta. Ansambli looming on kõlanud peavooluraadiote edetabelites, keldribaaride punk-kontserditel kui ka festivalilavadel. KÖÖMES on küpsenud justkui hea vein... kuid ehk pigem nagu suitsune viski, mis peab kaua seisma.

Sündinud küll pesuehtsa punkrokk bändina on nad ajapikku käinud läbi põneva tee. Mehed võivad teha agressiivset muusikat, mis on raske kui raud kui ka helget, vabalthingavat ja romantilist helikunsti. Ansambel kannab oma loominguga kuulajatele edasi nii teatraalset sotsiaalkriitilist sõnumit, kuid ka samaaegselt poprokilikku kergust.


Märtsi algul nägi ilmavalgust KÖÖMESE viies stuudioalbum "MAAILMA LÕPP", mis toob ühtlasi kaasa ka ulatusliku esitlustuuri üle Eesti. Kui mehed aasta algul lossis albumi promoks fotoshoodil käisid ei saanud me käest lasta võimalust vanad sõbrad ka meile esinema kutsuda. KÖÖMEST tuleb kogeda oma silmade ja kõrvadega!


 

Jack Moy muusikat ei pea kirjeldama, see tunne on su südames juba olemas. See tunne oled sina - kõrgeima mäe tipus, pimedaima oru põhjas ning kõiges, mis nende kahe vahel.

Üle 22 miljoni kuulamisega Spotifys ning esinemistega raadios/teles nii Skandinaavias kui ka ülemaailmselt on Jack Moy leidnud enda nišši tänapäeva muusikamaailmas. Tegemist on rootslasest Indie rock/pop artistiga, kelle unikaalne lähenemine eristab teda teistest just muusika toore, eheda, andestamatu ja emotsionaalse iseloomu poolest. Mehe laulud rändavad palju enesehävitamise, sõltuvuse, leina, armastuse ja enesearengu lainetel. Selles muusikas on nii palju, millega kuulajad saavad samastuda, mis paneb mõtlema..


Rääkimata lugudest, mis on lihtsalt rock'n'roll ja panevad jala tatsuma. Praeguseks on mees välja andnud 4 stuudioalbumit.Muusikanaudingute kõrvale on pileti ostjatel võimalik eelmüügist tellida kõrvale väike snäkivaagen või veinipudel (võimalus avaneb ostukorvis). Reserveerida saab ka väikese laua (kuni 4 kohta; piiratud kogus). Ülejäänutele jääb seisukoht, pukklaua taga või istekoht pingil. Võtke igaks juhuks kaasa vihmavari - kes seda Eesti ilma teab!

Koha peal võimalus osta värskendavaid kokteile ning kontserdi eel või järel saavad ka näljasemad lossi gastropubis söögipoolist - see asub maja esimesel korrusel.

 

Valikud ettetellimiseks

Protocolo Tempranillo, Tierra de Castilla, Dominio de Eguren 75cl Hispaania (punane) 30.00
Alvis Drift Pinotage 75cl Lõuna-Aafrika (punane) 30.00
Protocolo Blanco, Tierra de Castilla, Hispaania 75cl (valge) 30.00
Väike juustu- ja lihavaagen kahele 25.00
Puuviljavaagen kahele 18.00
Majutus twin/dbl külalistoas kahele 99.00
Lauabroneering (kuni 4 in) 5.00


NB! Piletid saadaval eelmüügist hinnaga:

Kuni 31.03.2024 - 20€
01.04.-31.05.2024 - 27€
01.06.-08.06.2024 - 35€

Müük lõppeb 08.juunil kl 23:59. Uksel palume näidata ostukinnitust või pileti ostja isikut tõendav dokument.

Hoovi pääseb alates kl 17:00
KUID lossi gastropubis saab söögi-, joogipoolist juba alates kl 12:00 ;)

 
OSTA PILET
 


Info & broneerimine

E-mail: kristiina@laitseloss.ee
Telefon: +372 58 356 509