PÕNEV MÕRVAMÜSTEERIUM

ON AASTA 1923...

Noorel Eesti riigil tuleb teha raskeid valikuid. Ajad on segased, igat sorti salakuulajaid ja kahtlast elementi luusib ringi. Riigi kõrgseltskonna valikud on mõnevõrra kergemad, nemad valivad, kelle juurde õhtusöögile minna.

Sel korral kogunetakse Laitse Lossi mille Woldemar von Üxküll on 1892a. ehitanud ja kuhu ta nüüd Brasiiliast naasnud on. Pidulikus õhtusöögilauas on riigimehi ja naistemehi, sullereid ja pühamehi, daame ja härrasmehi. Aga kõik ei ole nii nagu välja paistab...

Tegemist on kaasakiskuva seltskonnamänguga, mis viib teid maailma, mida argielu ei paku. Neljakäiguline õhtusöök ja rollimäng toimuvad üheaegselt ning seltskond on rollides kogu õhtu. Iga osaleja panusest sõltub, milliseks kujuneb õhtu. Mängu viivad läbi kogenud ja leidlikud mängujuhid.

INFO & BRONEERIMINE


  • E-mail: mysteerium@laitseloss.ee

INFO & BRONEERIMINE


  • Telefon: +372 56 620 742
 
 

MÕRVAMÜSTEERIUMI HIND


...-20 inimest 504€
21-30 inimest 672€
31-40 inimest 816€
41-60 inimest 1068€

* Hinnale lisandub Teie valitud menüü.
* Hinnad sisaldavad käibemaksu.

MENÜÜ JA HINNAD


Tutvu menüüga - Grupimenüü 2020

 

MAJUTUS HOMMIKUSÖÖGIGA


Lossis on 18 erinäolist hotellituba, kuhu majutame kuni 36 inimest (hommikusöögiga) ning lisavooditega kuni 50 inimest ööbima. Suuremate seltskondade puhul teeme koostööd üle tee asuva Graniitvillaga, kes võtavad hea meelega ülejäänud külalised ulu alla.

Külalistoad ja hinnad

HEA TEADA